ARTYSTYCZNE MALOWANIE ŚCIAN

Każdy chciałby rozumieć sztukę. Dlaczego by nie próbować się zrozumieć śpiewu ptaka?

Picasso

jeśli chcesz otrzymać
PRZYKŁADOWĄ WYCENĘ   -   podaj:

masz pytania, chcesz umówić się na realizację?
zadzwoń: (+48) 669 60 22 30

Artystyczne malowanie ścian to rodzaj sztuki, który wyjątkowo wkracza w naszą przestrzeń. Wnętrza, w których przebywamy są niejednokrotnie naszymi osobistymi miejscami. Nie ważne, czy jest to nasze mieszkanie, miejsce pracy, miejsce, w którym na coś czekamy, chcemy się w nim czuć dobrze. Malarstwo na ścianie stwarza taką możliwość.

masz pytania, chcesz umówić się na realizację?
zadzwoń: + 48 669 60 22 30

Artystyczne malowanie ścian to rodzaj sztuki, który wyjątkowo wchodzi w naszą przestrzeń. Wnętrza, w których przebywamy są niejednokrotnie naszymi osobistymi miejscami. Czy jesteśmy w domu, czy w pracy, chcemy czuć się dobrze. 
Malarstwo na ścianie stwarza taką możliwość.

Co zyskasz, zamawiając mural na ścianę?

•  Podniesiesz prestiż firmy lub instytucji.
•  Ocieplisz wizerunek firmy, pokazując swoje zainteresowania.
•  Podniesiesz rozpoznawalność miejsca.
•  Uprzyjemnisz czas oczekiwania na usługę, co przełoży się na lepsze opinie.
•  Wyciszysz przestrzeń lub, w zależności od potrzeby, nadasz jej ekspresji.
•  Wprowadzisz do Twojej firmy dobrą energię, którą poczują Twoi klienci.

ZOBACZ

MURALE

ZEWNĘTRZNE

ZOBACZ

PROJEKTOWANIE

WNĘTRZ

realizacje W FIRMACH

realizacje w MIESZKANIACH PRYWATNYCH

realizacje w innych miejscach

Co można namalować na ścianie?

Ściana jest jak pusta kartka, którą można zapełnić. Możesz pozwolić sobie na rozmach w dużym, a nawet bardzo dużym formacie. Jedynym ograniczeniem jest powierzchnia ściany i Twoja gotowość otwarcia się na nowe. Inspiracją może być wszystko, co Cię zachwyca i zdumiewa. Malarstwo ścienne to cały świat, nasze ulubione miejsca, historie i wspomnienia, ludzie i zwierzęta. Wszystko, co chcesz, żeby zostało zapamiętane. Wszędzie tam, gdzie może być pięknie
i gdzie tego chcesz
.

Ściana jest jak pusta kartka, którą można zapełnić. Możesz pozwolić sobie na rozmach w dużym, a nawet bardzo dużym formacie. Jedynym ograniczeniem jest powierzchnia ściany i Twoja gotowość otwarcia się na nowe. Inspiracją może być wszystko, co Cię zachwyca i zdumiewa. Malarstwo ścienne to cały świat, nasze ulubione miejsca, historie i wspomnienia, ludzie i zwierzęta. Wszystko, co chcesz, żeby zostało zapamiętane. Wszędzie tam, gdzie może być pięknie
i gdzie tego chcesz
.

Poznaj opinie:

Grzegorz Paszek
Grzegorz Paszek
Aneta i jej ekipa swoimi muralami w przejściach podziemnych dworca PKP w Czechowicach Dziedzicach powaliła na kolana ???? ktoś kto ma takie pomysły musi być naprawdę wyjątkowy i niezwykle utalentowany. Kto nie widział musi to zobaczyć na własne oczy, a napewno powinien to zobaczyć i docenić każdy mieszkaniec miasta i gminy ???? moja rodzina jest o c z a r o w a n a tym co zobaczyliśmy ????????????
Teresa Niesyt
Teresa Niesyt
Piękne projekty, bardzo indywidualne podejście do każdego tematu
JZ
JZ
Pani Aneta zwaliła nas z żoną z nóg. Myśleliśmy o zwykłym pomalowaniu apartamentu ,a okazało się że juz mieszkamy w zupełnie nowym miejscu. Całość przebiegała w takiej atmosferze, że nie sposób rozróżnić gdzie właściwie skończyła się praca a zaczęła nowa ciekawa znajomość. Polecamy!!
Nati Nati
Nati Nati
Coś oryginalnego? Coś pięknego? Coś spersonalizowanego? To właśnie tutaj ???? projekty wnętrz domów i mieszkań, a także murale ???? serdecznie polecam współpracę z Panią Anetą i jej rewelacyjne prace! Zadzwoń! Naprawdę warto.
Marek Tomczewski
Marek Tomczewski
Jeżeli nie weźmiesz Anety do malowania lub projektowania to jesteś…. :) Polecam tą Panią.
Bartłomiej Starypan
Bartłomiej Starypan
Świetne, nietuzinkowe prace. Jak chcecie coś naprawdę oryginalnego na kawałku swojego miejsca to polecam gorąco.
Joanna Zaleska
Joanna Zaleska
Terminowość, dopasowanie projektu do potrzeby. Jednym słowem polecam tego projektanta wnętrz.
Mateusz Luptowski
Mateusz Luptowski
Aneta to wyjątkowa, utalentowana, i przemiła artystka! Nie tylko aranżuje wnętrza, ale maluje piękne murale. Polecam!
Kacper
Kacper
Jestem bardzo zadowolony, pokój od razu nabrał życia :)

Dla kogo jest artystyczne malowanie ścian?

Moi klienci mają wspólną cechę: potrzebują piękna w życiu. Nie zachowują tego piękna dla siebie. Chcą dzielić się nim z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i klientami.

Miejsca, w których możesz znaleźć moje malarstwo:

•  Hotele,
•  Restauracje, kawiarnie, puby
•  Apartamenty, salony SPA
•  Poczekalnie, recepcje
•  Szkoły, biura, salony sprzedaży
•  Mieszkania prywatne.

Dla kogo jest artystyczne malowanie ścian?

Cena pracy uzależniona jest od wielu czynników. Są to między innymi:

•  Rodzaj wybranego motywu
•  Wielkość powierzchni
•  Wysokość pracy – czy jest potrzeba użycia rusztowania.
•  Miejsce pracy. Prace wykonywane na zewnątrz są droższe niż prace wewnątrz.
•  Szczegółowość pracy i stopień skomplikowania. Ustalamy, czy praca ma być realistyczna, czy może zawierać pewne uproszczenia.

jeśli chcesz otrzymać
PRZYKŁADOWĄ WYCENĘ   -   podaj:
Artystyczne malowanie ścian - sztuka czy rzemiosło?

Tajemnica i siła wyrazu artystycznego malowania na ścianie to wyjątkowość i osobista refleksja każdej przestrzeni i każdej osoby.
Nie ma dwóch takich samych miejsc, takich samych wnętrz, takich samych charakterów. Dlatego nie ma dwóch takich samych obrazów.
Wspaniale jest przebywać w przestrzeni, która nie jest tylko wnętrzem z powtarzających się elementów z katalogu. Wyobraź sobie mieszkanie, o którym można opowiadać, z którym można się zaprzyjaźnić… Takie mieszkanie zostaje w pamięci. Nie ma drugiego takiego.
Poprzez artystyczne malowanie ścian chcę otworzyć przestrzeń i sprawić, że stanie się ona żywa.
Przestrzeń przemówi na własny sposób, w przeciwieństwie do ściany, którą pomalowalibyśmy na jeden kolor. Chociaż jednolita ściana też jest dobra. To jak w muzyce – potrzebna jest cisza, żeby potem mogły wybrzmieć dźwięki. Jeżeli będzie tylko cisza, nie będzie muzyki. Tak samo jest w malarstwie. Potrzebujemy gładkiej ściany, żeby na innej móc opowiadać. Do tego chcę Cię zaprosić.

Historia malowania na ścianie.

Artystyczne malowanie na ścianie ma swoją jakże zacną historię. 15 000 lat temu malowaliśmy sceny z dzikimi zwierzętami. W czasach wielkich cywilizacji królowie uwieczniali swoje oblicza, sceny z bitew czy innych ważnych wydarzeń. Upiększaliśmy świątynie i rezydencje, żeby nie czuć się obco w samych ścianach budynków. Ludzie zawsze czuli, że muszą zrobić coś więcej, niż wymaga od nich tego codzienność.

Chcę w Tobie rozbudzić ponownie potrzebę piękna (! )i jednocześnie osobistego odczuwania.

Doświadczenia, które nie jest formą ukształtowaną przez otaczający, nachalny świat.
Piękna, które jest naszym własnym pragnieniem, a nie odbiciem innych.

Ludzie od zawsze utrwalali to, co jest dla nich ważne, z czym się identyfikują lub do czego tęsknią.
O ileż bogatsza jest nasza wiedza i znajomość ludzi sprzed lat, kiedy spojrzymy na takie malarskie dokumenty. Ile w nich treści dotyczących otaczających ich historii
i tamtego świata. Dlaczego i my nie mielibyśmy opowiedzieć o sobie poprzez artystyczne malowanie ścian?
Chcesz się ograniczać tylko do treści w mailach, zdawkowych SMS-ach i milionach zdjęć na dyskach, które możesz stracić przy formatowaniu lub przeinstalowywaniu cyfrowych urządzeń? Zachęcam Cię do uwolnienia się z ram sztywnego projektu i pozwolenie sobie na trochę spontaniczności. Ona pozwala każdemu z nas być sobą.

Malowanie obrazów na ścianie to trochę zapomniana dziś sztuka. Jej pojawienie się sięga początków ludzkości a z czasem zaczęła odchodzić w zapomnienie. Idąc wbrew tej tendencji, chcę Cię zachęcić do ponownego odkrycia uroku takich wnętrz.

Call Now Button